date_range APR 25 - 26, 2015

4. Wrocław Tattoo Konwent

room Zaklęte Rewiry

directions Krakowska 100, Wroclaw, Lower Silesian Voivodeship

more_horiz

description

Klimatyczne sale Zaklętych Rewirów znów wypełnią się wydziaranymi ludźmi. Po raz 6. zorganizujemy we Wrocławiu Tattoo Konwent – największy festiwal tatuażu i muzyki!

Kolejna okazja do podejrzenia artystów, przedyskutowania projektów, znalezienia inspiracji, zrobienia kolejnej (a może i pierwszej!) dziarki, czy po prostu spędzenia czasu z przyjaciółmi przy dobrym piwku i muzyce.

Na scenie zagoszczą takie zespoły jak Grade 2, którego członkowie (pomimo młodego wieku) już idą dobrą ścieżką ku karierze muzycznej. Eksplozję energii zagwarantują dziewczyny z Messed Up. O ostry, szybki i bezkompromisowy hardcore thrash punk, utrzymany w klimacie lat 80., zadba zespół CASTET. Nie zabraknie u nich bezpośrednich, często szyderczych tekstów o życiu, pracy, scenie. Kultowy TZN Xenna zagra swój pierwszy koncert w tym roku właśnie na naszym festiwalu. A z Londynu przylecą Dead Man’s Chest ze swoją nowym krążkiem, uchodzącym za najcięższy, najmroczniejszy i najbardziej kompleksowy materiał, jaki stworzyli do tej pory.

Ale Tattoo Konwent to nie tylko tatuaże i dobra muzyka. Zorganizowaliśmy dla Was specjalne strefy tematyczne, by czas spędzony na festiwalu był jeszcze przyjemniejszy! W HOT BALL Zone czekać będą na Was odjechane motocykle, hotrody i inne motoryzacyjne cuda. Prócz tego wystawy, strefy naszych sponsorów, jedyny w swoim rodzaju Sasky z Banana-Ink, a także krany z rzemieślniczym piwem od Kraftwerka.

Dodatkowymi atrakcjami będą też dedykowane strefy naszych sponsorów:

• MEDICINE everyday therapy

• Browar Kraftwerk

• Easytattoo Polska

• Red Bull

• KWADRON

Discover Wroclaw

filter
close
filter bychevron_right
Stylechevron_right
Body partchevron_right
Sizechevron_right
chevron_left back